Koondamine ja pulmareis

by - 16:56

Ma olen blogieetris pikalt vaikust hoidnud, sest elu on veidikene oma pulli teinud ja ma pole julgenud ega osanud neist asjadest kirjutada. Tegelikult on blogi põhifookus Emmede Klubisse uuesti kirjutamisel! Nimelt ma pidasin seal kunagi pikalt rasedus- ja beebiblogi ning otsustasime uuesti alustada, kuid seekord rohkem teekonnast emana läbi elu. Muidugi palju teemasid mis sinna ei sobi, on oma tee bloggeri drafti leidnud, peaks end kokku võtma ja need lõpuni kirjutama.
Näiteks üheks teemaks on koondamine. Ettevõtte majanduslikel põhjustel ja töö vähesuse tõttu lõppes minu karjäär selles armsaks saanud kohas peale kümmet kuud. Ma olin alguses kurb, vihane ja ebaõigluse tunnet täis, kuid nüüdseks olen aru saanud, et see on üsna hea asi mis inimesega juhtuda võib. Ärge mõistke mind valesti- ma armastasin oma tööd. Aga ma olin seda valides matnud maha oma soovid ja sihid ning tunnen, et see olukord oligi võib-olla jalalöök tagumikku elu poolt, et ma tegutsema hakkaksin. Õnneks on töötutoetus ja laenukindlustus nii tänuväärne asi, et ma ei pea esimestel kuudel jooksma esimesse pakutavasse töökohta. Kindlasti ei kasuta ma seda süsteemi ära pahatahtlikult. Ma ei ole iial mõistnud inimesi kes suudavad töötukassas valetada, et nad otsivad tööd kuid tegelt kõigutavad kodus jalgu (ja neid inimesi on väga palju!). Ma ei suudaks! Räägin peale reisi sellest töötuks jäämisest täpsemalt- mis plaanid on ja mida ma üldse mõtlen tuleviku osas.

Käisime lastega koos Luccas meie kuuendat aastapäeva tähistamas!
Peale pulmi me unistasime pidevalt, et saaks ometi pulmareisile. Okei, keda ma lollitan- me ootasime seda juba pulmi korraldama hakates! Kuna see üritus röövis meid üle ootuste paljaks, siis reisile kohe me ei läinud. Veidi ka seetõttu, et lapsed olid siis väiksemad. Nüüd on nad 3,5-aastased ning jätame nad esimest korda kaheks nädalaks oma vanemate hoole alla, sest me sõidame kolme päeva pärast Taisse! Ma ütlen ausalt, siis Tai ei olnud kunagi minul unistuste sihtkoht. Miks? See on jätnud pigem hullu turistika mulje mulle, räägin siis hetkel Phuketist. Aga kuna Bali, Vietnami ja Filipiinide piletid olid niivõrd palju kallimad, siis leppisin Taiga. Muidugi suureks plussiks minu jaoks on trenn, sest ma olen tänaseks ca neli kuud käinud stabiilselt poksitrennis ning kohalikud trennid annavad tehnikale palju juurde. Ma olen tegelikult nüüdseks juba üsna elevil, palju uurinud erinevaid ägedaid kohti kuhu minna ja mida teha. Kui teil endal on mingeid soovitusi mida Phuketis teha, siis andke teada! Mind jätavad igasugused turistikad pigem külmaks. Pidage mind ebakultuurseks kui soovite, aga ma ei käi kunagi reisidel mööda muuseumeid või monumente. Mu jaoks on palju tähtsam loodus ja elamused! 

Ma kirjutan kunagi pikema postituse reisist ja viimasel hetkel lennupiletite ostmisest (tegime seda eile alles!), aga kes tahab jooksvalt reisuga kursis olla, siis kindlasti mu Instagramis näeb erinevat sisu @raquelpeeba

Sauuuu! Paari kuu pärast jälle! :D 

You May Also Like

0 comments

Palun jää viisakaks!