Minust saab personaaltreener

by - 15:20

Puudutasin seda teemat ka oma Instagramis päris pikalt. Nimelt mai alguses alustasin ma õpinguid FAF Eestis ning vaikselt sõuan oma unistuste poole. Personaaltreeneriks saamise poole! Kaks nädalavahetust oli meil videoloengud ning see nädalavahetus saime lõpuks laivis ka veidi praktiseerida uusi asju ning juurutada eelnevalt õpitut. Kui ma varem mõtlesin, et kõikide asjade pähe saamine võtab meeletult aega ja kindlasti enne sügist ma kedagi veel juhendada ei julge, siis tuleb välja, et mu pea on päris vastuvõtlik ja mida varem me oma lähedasi juhendama hakkame, seda parem. Mu jaoks keerlebki kogu elu hetkel selle koolituse ümber, sest nädalavahetusel õpitu tuleb endale nädala sees korralikult selgeks teha. Okei, kliendisuhtlus ja see pool on lihtne, kuid anatoomia ja füsioloogia... Oh jummel jummel! Mu taktika õppimisel on ka see, et ma jutustan palju asju oma perele ümber. Näiteks eile õhtul üritasin Marekile näidata kus mis lihas tal asub. Tal oli ka juba eelmisest korrast meeles mõni asi, juhhei! :D


Aga tegelikult on kogu see teekond ühteaegu nii põnev ja äge, kui ka hirmus. See on täiesti midagi uut, midagi millega ma ise pean meeletult tööd tegema ja oma aega sinna alla panustama. Minus peab olema enesekindlus ja võimekus mitte kahelda oma teadmistes ning tõsiselt võetavuses. Aga hetkel ma veel lohutan end, et see ongi alles algus ja eksamid on meil alles novembris. Ehk ma ei peagi teadma kõike või olema ideaalne. Lahe on näha kuidas inimesed juba praegu küsivad mu nõu, seda reaalselt rakendavad ning tulevad tagasi õnnelikult, et näed- ma oskasingi joosta ja sina õpetasid kuidas! Kas ma tahtsin suurest õnnest nutta? Kas ma hakkan igakord klomp kurgus ringi käima kui kellegil nii hästi läheb minu nõuannete peale?! Naljakas on mõelda sellele.

Julgesin täna ka välja öelda Instas selle, et ühel päeval tahan ma hakata juhendama ka poksiga seotud trenne naistele. Ma olen ise ca viis-kuus kuud seda teinud ning ma tõesõna armastan neid trenne! Kuigi ma ise käin hetkel ühes hiit+boxing trennis, siis plaanin ma oma tehnika arendamise nimel minna baaskursusele. Mis on eriti hirmus, sest enamasti nendes käivad ainult mehed ja minus on ikka päris suur ärevus sees uute situatsioonide osas. See ei tähenda, et ma ühel päeval reaalselt naiste treenimiseni ise jõuaks, aga ma annan endast kõik, et ise sel alal paremaks saada. Plaanisime tegelikult minna talvel Taisse tagasi või Balile ja teha täiesti nö treeninglaager iseendale seal, kuid koroona pärast ilmselt see plaan jääb ära. Eks näha ole!

Unistama peab. Ja nii suurelt, et hirmus hakkab.

PS! Et minu igapäevastel tegemistel silma peal hoida, siis jälgi mind ka Instagramis @raquelpeeba

You May Also Like

0 comments

Palun jää viisakaks!